Analoginis mokomasis tachografas su popieriniais tacho diskais

14 Lap
MSTACH03 - Mokomasis analoginis tachografas

Analoginis mokomasis tachografas su popieriniais tacho diskais

Analoginiai tachografai su popieriniais tacho diskais vis dar pasitaiko senesniuose sunkvežimiuose ar kitame komerciniame transporte, dėl to tiek sunkvežimių

MSTACH03 - Mokomasis analoginis tachografas
MSTACH03 – Mokomasis analoginis tachografas

vairuotojai tiek automechanikai, tiek kontroliuojančių institucijų atstovai turi suprasti analoginio tachografo veikimo principą, darbo režimus bei keliamus reikalavimus prietaisui ir naudotojui.

AutoEDU siūlo patogų sprendimą – mokomąjį analoginį tachografą su popieriniais tacho diskais tiek sunkvežimių vairuotojų tiek automechanikų mokymui. Mokymo priemonė, mokomasis analoginis tachografas sumontuotas į lengvą aliuminio korpuso lagaminą, kurį patogu transportuoti ir sandėliuoti. Mokomasis analoginis tachografas pagamintas originalaus tachografo pagrindu ir atkartoja visus darbo režimus kaip ir tas, kuris sumontuotas tikrame sunkvežimyje. Mokymo priemonė atvaizduoja darbo režimus ant dviejų tacho diskų. Keičiamas greitis leidžia pademonstruoti važiavimo režimą, važiavimo režimą viršijant maksimalų leistiną greitį, kuris fiksuojamas ant tacho disko.

AutoEDU taip pat gali pasiūlyti ir skaitmeninį mokomąjį tachografą su skaitmeninėmis kortelėmis bei elektroniniu kortelių skaitytuvu.

Write a Reply or Comment

Rodyti
Slėpti