Mokymo įstaigų autoservisų modernizavimas

02 Sau

Mokymo įstaigų autoservisų modernizavimas

Mokymo įstaigų autoservisų modernizavimas

Visa mūsų gaminama mokomoji techninio lavinimo įranga: mokymo stendai, veikiantys lengvųjų automobilių ir sunkvežimių mokomieji varikliai gali būti suderinami ir tiekiami kartu su diagnostine įranga. Įvairios diagnostinės įrangos pagalba supažindinama su technine dokumentacija, schemomis, gedimų kodų dešifravimu, signalų charakteristikomis. Jutiklių bei kitų agregatų esančių automobilyje testavimas atliekamas multimetro, osciloskopo bei sisteminių testerių pagalba. Ratų geometrijos suvedimo stendas gali būti pristatytas kartu su ratų geometrijos reguliavimo įranga ir skirtingo tipo automobilių keltuvu. Išpjaustyti modeliai gali būti pristatyti su specialiais įrankių komplektais, skirtais diržų keitimui. Galime pagaminti jūsų poreikius, technologiją ar mokymo programą atitinkantį mokomąjį stendą. Pasiūlyti virtualias „e-learning“ mokymo programas, sukomplektuoti mokymo klasę su mokymui skirtais stendais, mokymo medžiaga – teorine ir praktine, užduotimis studentams bei egzaminavimo ir testų medžiaga dėstytojams ar profesijos mokytojams. Visą mokymui skirtą įrangą sukomplektuoti ir pasiūlyti su matavimo ir diagnostikos prietaisais, autoservisų įranga ir įrankiais. Su mūsų pagaminta ir parduota įranga apmokome dirbti, konsultuojame jei vėliau yra poreikis atnaujiname. Parduotą įrangą prižiūrime, aptarnaujame ir remontuojame.

Diagnostika, oscilografai, dujų analizatoriai/dūmomačiai

Mūsų įmonė gali pasiūlyti partnerių pagamintą profesionalią autoservisų įrangą, dirbtuvių įrangą, įrankius, suvirinimo įrengimus ir metalo apdirbimo įrangą.

Diagnostinė ir kita matavimams skirta įranga yra suderinama su AutoEDU mokymo įranga ir papildo viena kitą. Automobilių diagnostikos įrangos pagalba galima nuskaityti mokymo įrangos elektroninių valdymo blokų (EVB) pateikiamą informaciją. Priklausomai nuo EVB, su skeneriu ar autodiagnostikos prietaisu galima nuskaityti ir ištrinti klaidas, atvaizduoti esamus parametrus, aktyvuoti komponentus ir atlikti kodavimo ar konfigūravimo funkcijas, jeigu jas palaiko EVB.

Labai svarbi mokymo procese yra matavimo įranga – oscilografas. AutoEDU mokymo stendai yra pagaminti taip, kad būtų paprasta atlikti kiekvieno komponento matavimus bet kuriuo metu, nepažeidžiant jungčių ar sujungimų. Beveik visi AutoEDU mokymo stendai yra siūlomi su atvirais kontaktais, kad galima būtų nesudėtingai prisijungti ir atlikti matavimus su dviejų ar keturių kanalų oscilografais.

Visi AutoEDU veikiantys benzininiai varikliai turi galimybę atlikti išmetamųjų dujų matavimus prieš ir po katalizatoriaus. Tai yra puiki galimybė naudojant dujų analizatorių pademonstruoti procesus, vykstančius automobilio išmetamųjų dujų sistemoje.

Dūmingumo matavimo prietaiso pagalba taip pat galima atlikti dūmingumo matavimus su AutoEDU pagamintais mokomaisiais dyzeliniais veikiančiais varikliais.

Kondicionierių pildymo įranga

Automobilių kondicionierių pildymo įranga puikiai padeda atlikti demonstracijas su mokomuoju oro kondicionierių stendu ar su Toyota hibridinio variklio mokymo stendu, kuriame kaip sudedamoji dalis yra oro kondicionavimo sistema su elektriniu kompresoriumi.

Kondicionierių pildymo stotelė suteikia galimybę atlikti demonstraciją auditorijoje ar mokomajame autoservise parodant kokios procedūros atliekamos aptarnaujant automobilius realiomis sąlygomis.

Ratų geometrijos reguliavimo stendas

Ratų geometrijos reguliavimo stendas yra puiki mokymo  priemonė kartu naudojant AutoEDU pagamintą ratų geometrijos suvedimo mokymo  stendą. Dėl  specialios  konstrukcijos,  AutoEDU  mokymo stendas leidžia patogiai pademonstruoti maksimalias ratų reguliavimo stendo programinės įrangos galimybes, kurias yra sunku pademonstruoti ant  realaus  automobilio. Tiek „3D“  tiek „Prism“ –  ratų geometrijos reguliavimo  stendai, kuriuose apjungtos dvi skirtingos ratų suvedimo technologijos, puikiai tinka studentų mokymui.

Ratų montavimo ir balansavimo įranga

Ratų ir padangų priežiūros ir remonto įranga – tai automatinės ar pusiau automatinės padangų montavimo staklės, skirtos lengviesiems, lengviesiems komerciniams, komerciniams automobiliams ir žemės ūkio technikai. Saugi ir patikima įranga gali būti tiekiama pagal poreikius kartu su eksploatacinėmis medžiagomis ar kitais priedais. Balansavimo staklės tiek lengviems tiek komerciniams automobiliams, kompiuterinės ir su modernia matavimo įranga, įrankiais ir priedais padeda visapusiškai sukomplektuoti ratų remonto barą.

Taip pat galime pasiūlyti ir kitą autoservisų įrangą, kurią mokymo įstaiga gali panaudoti savo mokomajame autoservise. 2001 metais mūsų įmonė savo veiklą pradėjo nuo diagnostinės ir autoservisų įrangos prekybos, montavimo, remonto ir aptarnavimo – taip sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti įrengimus, kurie būtų maksimaliai funkcionalūs, puikiai suderinami su mokymo procesu ir automechaniko specialybe.

Stabdžių stendas

Stabdžių patikra – stabdžių stendai. Turbūt vienas būtiniausių įrengimų mokomajame autoservise, mokant lengvųjų ir komercinių automobilių stabdžių priežiūros ir remonto. Nors  stabdžiai šiuolaikiniuose  automobiliuose kontroliuojami elektronikos, kuriai patikrinti galime  pasiūlyti diagnostikos įrangą, būtina ir mechaniškai pamatuoti ir sulyginti kiekvieno rato stabdymo jėgas stabdžių stendo pagalba.

Keltuvai

Mokomasis autoservisas – visų pirma pagalvojame apie automobilinius keltuvus, kurie priklausomai nuo jų paskirties gali būti: dviejų kolonų elektrohidrauliniai ar elektromechaniniai, žirkliniai ar cilindriniai, su skirtinga keliamąja galia nuo 2,5T iki 25T, skirtų komerciniam transportui pakelti.

 

Mes galime pasiūlyti keltuvus priklausomai nuo darbų, kuriuos norėtumėte atlikti Jūsų mokymo įstaigos mokomajame autoservise. Kaip pavyzdys, dideli žirkliniai keltuvai yra dažniausiai naudojami ratų suvedimui ar važiuoklės patikrinimui. Maži žirkliniai keltuvai taupo vietą autoservise, dažnai naudojami ratų remonto arba autodiagnostiko remonto vietoje. Dviejų kolonų keltuvai – populiariausi, dažniausiai naudojami važiuoklės remontui.

Daugiametė patirtis įrenginėjant profesionalius autoservisus leidžia sukomplektuoti ir pateikti visų tipų automobilinius keltuvus bei suplanuoti ir išskirstyti juos pagal paskirtį.

Darbastaliai, įrankių vežimėliai ir įrankiai

Koks autoservisas be įrankių, darbastalių ar įrankių vežimėlių? Siūlome didelę gamą skirtingų, pasaulyje gerai žinomų gaminto jų įrankius. Įrankiai gali būti sukomplektuoti ergonomiškuose vežimėliuose arba darbastalių stalčiuose. Rankiniai, elektriniai, spec. įrankiai ir kiti. Galime komplektuoti pagal automobilių gamintojų rekomendacijas, variklių ar važiuoklių tipus.

Darbastaliai pagal pasirinkimą, gali būti pasiūlyti su skirtingais stalviršiais: mediniais, metaliniais, gumuotais ar nerūdijančiojo plieno, su rakinamom sienelėm, stalčių blokais ar be jų.

Ištraukiamoji ventiliacija

Ištraukiamoji ventiliacija labai  svarbus elementas mokomajame autoservise, jeigu planuojate studentus mokinti automobilių variklių diagnostikos ir remonto, ar numatote įsigyti variklių galios stendą, ar bet kuriuo atveju, kai numatote, kad automobilis bus užvestas ir dirbs mokomojo autoserviso patalpose. Vėlgi kaip ir su kita įranga, sprendimų yra įvairiausių – galima pasiūlyti mobilius išmetamųjų dujų nutraukimo įrenginius, kurie nėra montuojami. Jeigu yra  numatytos statybos ar dirbtuvių modernizacija, galbūt  reiktų  pagalvoti apie grindyse sumontuotą išmetamųjų dujų nutraukimo sistemą. Taip pat yra ir kiti sprendimai, tokie kaip ant lubų pakabinamos ritės, ant sienų montuojamos sistemos ar pakabinama  kanalinė  sistema,  kuri leidžia automobiliui judėti dirbtuvėse su dujų nutraukimo sistema pajungta prie automobilio dujų išmetimo.

Kompresorius ir suspausto oro vamzdynas

Suspaustas oras – labai svarbus mokomajame autoservise, gerai suplanuotas ir tinkamai sumontuotas, su kokybiškomis medžiagomis ir saugiu vamzdynu, tinkamai paskaičiuotu oro kompresoriaus galingumu bei tinkamu oro našumu, leis tinkamai naudoti daugumą įrengimų ir įrankių. Suspausto oro sistema yra viena svarbiausių autoservise. Netinkamai suprojektuota ir sumontuota sistema neleidžia tinkamai ir efektyviai panaudoti įrengimus. Dėl to mūsų įmonė dažnai konsultuoja, parenka reikiamą įrangą, kad ši sistema puikiai funkcionuotų.

Galime pasiūlyti skirtingo našumo kokybiškus sraigtinius ir stūmoklinius kompresorius, plastikinio ar aliuminio vamzdyno sistemas, filtrus, kondensato atskyrimo, slėgio reguliavimo ar tepimo sistemas.

Kita įranga

Kita smulki dirbtuvių įranga gali būti pasiūlyta priklausomai nuo to, ar Jūsų mokomajame autoservise bus atliekamas tas ar kitas darbas, nuo proceso, ar jo sudedamųjų dalių. Ši įranga galbūt nepagrindinė, bet labai svarbi: presai, domkratai, gervės varikliams iškelti (variklių vartymo stendai) ir kita hidraulinė ar pneumatinė įranga ir įrankiai.

Dažna mokymo įstaiga teiraujasi ir apie metalo apdirbimo ir suvirinimo įrangą. Galime pasiūlyti labai platų suvirinimo įrangos spektrą: nuo paprasčiausio suvirinimo pusautomačio iki aliuminio suvirinimo įrangos ar plazminių pjovimo įrenginių, taškinio suvirinimo ir kt.

Metalo apdirbimo įranga – tekinimo staklės nuo mokyklinių iki profesionalių su skaitmenine indikacija. Frezavimo, gręžimo, pjovimo, lenkimo ir šlifavimo įrangos platus asortimentas leidžia sukomplektuoti ir pasiūlyti puikiai mokymo procesą atitinkančias dirbtuves ar nedidelį metalo apdirbimo barą.

Mūsų įmonė yra sėkmingai įgyvendinusi ne vieną mokymo įstaigų, dirbtuvių ar mokomojo autoserviso modernizavimo projektą, kuriuose yra panaudota ne tik jau paminėta įranga ir įrankiai, bet ir tokia įranga kaip: automobilių dažymo kameros, kėbulų geometrijos atstatymo stendai su elektroninėmis matavimo sistemomis, variklių galios matavimo stendai, kurie galėtų būti panaudoti mokomajame autoservise ar dirbtuvėse.

Visa aukščiau paminėta įranga ir įrankiai jau sėkmingai naudojama kitose mokymo įstaigose ir jų mokymo procese, dėl to maloniai kviečiame kreiptis į mūsų įmonę ir joje dirbantys specialistai galės padėti išsirinkti, suprojektuoti, ir išdėlioti įrengimus pagal jūsų pasirinkimą ar norus. Konsultuosime ir mokysime Jūsų mokymo įstaigos dėstytojus, jeigu jiems tik reikės mūsų pagalbos. Per daugiau kaip 10 metų su daugeliu iš jų tapome partneriais, todėl abipusiai naudingas bendradarbiavimas peraugo į mūsų labai vertinamą draugystę.

Write a Reply or Comment

Rodyti
Slėpti