Išpjaustyti modeliai

21 Lie
IVDD-CR02 Dyzelinis DOHC Common Rail išpjaustytas variklis

Išpjaustyti modeliai

Išpjaustyti variklių modeliai – puiki mokymo įstaigų priemonė

Išpjaustyti variklių modeliai dažnai yra naudojami mokymosi įstaigose kaip mokymo priemones. Jų pagalba studentui lengva paaiškinti ir vizualiai parodyti skirtingus komponentus, jų technines charakteristikas ir savybes, variklio veikimo principus ir kt. Matydamai išpjaustytą variklio modelį, studentai lengviau įsivaizduoja procesus, vykstančius variklio viduje. Dėl šios priežasties šios mokymo priemonės plačiai naudojamos techninių specialybių studentų mokymui.

Išpjaustytas variklio modelis yra gaminamas iš tikro automobilio variklio, todėl jis yra puiki mokymo priemonė, kuri yra pranašesnė už paveiksliuką ar kompiuterinę 3D nuotrauką. Žinoma, kad skirtingų vidaus degimo variklių yra labai daug ir jų visų turėti neįmanoma, tačiau šių variklių veikimo principai yra panašūs, todėl jų skaičius mokymo įstaigoje gali apsiriboti 5-6 skirtingais vienetais. Šie varikliai pjaunami taip, kad liktų pagrindinai komponentai, būtini šios mokymo priemonės svarbiausioms funkcijoms atlikti, visa kita dalis atskiriama taip, kad mokymo priemonės svoris ir matmenys būtų gerokai sumažinti.

AutoEDU pagamintos mokymo priemonės dažniausiai turi kelias panaudojimo sritis: kaip vizualinė priemonė ir kaip darbų ir praktikos užduočių atlikimo objektas. Viena svarbiausių AutoEDU išpjaustyto variklio modelio paskirtis tai yra periodinės serviso procedūros atlikimo demonstracija. Variklis yra išpjaustytas taip, kad studentas galėtų atlikti paskirstymo grandinės ir generatoriaus diržo keitimo procedūras. Išpjaustytas variklis yra pagamintas populiaraus automobilio variklio pagrindu, todėl serviso procedūrų aprašymai yra publikuojami internetinėje automobilių techninių duomenų bazėje Autodata. Taip pat aprašymus galima rasti kituose informacijos šaltiniuose ir šios mokymo priemonės vartojimo instrukcijoje.

AutoEDU taip pat gali pasiūlyti automobilių techninių duomenų bazę Autodata bei sukomplektuoti visus būtinus įrankius serviso procedūrų atlikimui.

IVDD-CR02 Diesel DOHC išpjaustytas variklis
  

Write a Reply or Comment

Rodyti
Slėpti