Reikšmingas hibridinių technologijų vaidmuo

04 Gru
Toyota Prius II funkcinis modelis - Kabrioleto versija

Reikšmingas hibridinių technologijų vaidmuo

Su kiekviena diena transporto priemonių paklausa su hibridinėmis technologijomis didėja, todėl studijų ir mokymo poreikis tampa vis svarbesnis.

Toyota Prius II funkcinis modelis - Standartinė versija
Toyota Prius II funkcinis modelis – Standartinė versija

AutoEDU siūlo puikų sprendimą mokymo tikslams. Tai automobilio funkcinis modelis su hibridine technologija Benzinas/Elektra. AutoEDU pristato dvi funkcinio Toyota Prius II modelio versijas – standartinę ir kabrioleto.

Šie du funkciniai modeliai demonstruoja pagrindines hibridinės sistemos sudedamąsias dalis, o priekinėje dalyje esantys variklis ir kiti komponentai yra pilnai funkcionuojantys.  Tai yra puiki mokymo priemonė, leidžianti studentams susipažinti su hibridine, oro kondicionavimo, saugos SRS AIRBAG ir kitomis sistemomis ir jų komponentais. Taip pat galima atlikti įvairius matavimus, bandymus ir kitas diagnostikos procedūras. Funkcinio modelio kabrioleto versija leidžia atlikti mokymus didelei studentų grupei.

Kliento pageidavimu galima įdiegti papildomą įrangą ir priedus, tokius kaip matavimo dėžutė su variklio valdymo bloko, klimato kontrolės ar SRS AIRBAG sistemų išvestais matavimo kontaktais ir elektrine schema ar klaidų simuliavimo pultais.

Daugiau informacijos apie funkcinių modelių technines specifikacijas rasite čia.

Write a Reply or Comment

Rodyti
Slėpti