Variklių ir greičių dėžės vartytuvas

02 Sau

Variklių ir greičių dėžės vartytuvas

Panaudoti automobilių varikliai ar pavarų dėžės dažnai yra naudojami kaip mokymo priemonės mokymo įstaigose ar mokomuosiuose autoservisuose. Mokytojai dažnai patys suvirina stendus pagal konkretų variklį ar kitą agregatą,Engine stand 2 kuris tampa neatsiejamas nuo to agregato ir eksploatacijos pabaigoje būna utilizuojamas kartu. Kitam agregatui vėl gaminamas kitas rėmas ir taip toliau. AutoEDU pagamintas variklio ar greičių dėžės vartytuvas su universaliu kronšteinu leidžia tvirtinti beveik bet kokį variklį, kuris po mokymo proceso bus utilizuojamas atskirai. O stendas bus naudojamas kitam varikliui ar kitam agregatui. Stende sumontuotas pramoninis reduktorius, kuris leidžia saugiai ir patogiai sukant rankeną paversti ar apversti variklį 360° kampu. Tinkamai parinktas reduktoriaus perdavimo skaičius leidžia lengvai ir lėtai sukti variklį.

Po ardomu varikliu yra sumontuotas nerūdijančiojo plieno padėklas, skirtas išbėgusiems tepalams, alyvai ar aušinimo skysčiui surinkti, kad nebūtų užterštos patalpų grindys, o tepalai, alyvos ar kiti techniniai skysčiai būtų surinkti ir utilizuoti kaip to reikalauja įstatymas.

Variklio vartytuvas turi keturis ratukus iš kurių du yra pasukami ir su stabdžiais, tai leidžia stendą su ardomu agregatu pastumti į kitą vietą ar kitą patalpą. Taip pat stendas turi ir keturias kojeles, kurias naudojant galima išlyginti stendo padėtį nelygaus paviršiaus pagrindo atžvilgiu arba naudoti kaip papildomus stabdžius.
Pagal atskirą užsakymą galime pagaminti specialius kronšteinus automatinių ar mechaninių dėžių tvirtinimui, kad būtų patogus priėjimas prie aptarnavimo ar ardymo vietų, tokių kaip pirminio veleno ištraukimas, karterio nuėmimas ir kt.

Write a Reply or Comment

Rodyti
Slėpti