KAS YRA ELECTUDE?

Electude yra kompanija, sukūrusi pažangiausią visame pasaulyje automobilių srities elektroninio mokymo technologiją, kuria naudojasi tūkstančiai mokyklų, kompanijų ir vyriausybinių organizacijų daugiau kaip 50 – yje šalių.

Remdamasi 30 metų patirtimi, Electude įmonė padarė perversmą automobilių švietimo pramonėje, pasitelkdama praktines žaidimų technologijas ir atradimais paremtą mokymosi aplinką. Šie interaktyvūs ir patrauklūs mokymo sprendimai suteikia galimybę techninių specialybių studentams efektyviai mokytis, o dėstytojams taupyti laiką. Electude vadovaujasi savo įkūrėjų vizija: naudojant tinkamus įrankius kiekvienas gali pilnai atskleisti savo potencialą. Vykdydama lengvųjų transporto priemonių, sunkiųjų transporto priemonių ir sistemų technologijų programas, Electude siūlo labai lanksčią platformą, kuri vienodai gerai veikia klasėje, parduotuvėje ar namuose.

Šią kompaniją 1990 m. įkūrė du automobilių srities dėstytojai, panaudodami visiškai naują požiūrį į automobilizmo mokymo procesą. Electude grupės vizija padėjo sukurti technologijas, pateikiančias unikalias ir efektyvias mokymo priemones automobilių srityje besimokantiems asmenims. Ši mokymo programa paremta interaktyvia, skatinančia, ypač efektyvia ir įtraukiančia žaidimų technologija.

Product added to compare.